VYDĚLÁVEJTE S FABERLIC


Staňte se konzultantem Faberlic a začněte vydělávat! Na každý výrobek dostanete slevu 25-35% oproti cenám v katalogu! Vydělávejte a nenechávejte vydělávat jiné!

Faberlic nabízí největší výběr inovačních produktů pro všechny sociální a věkové skupiny! Nabídka spolupráce se společnosti Faberlic je výhodná jak pro malé firmy, tak i pro jednotlivce. Nabízíme spolupráci k rozšíření nové značky kosmetiky na českém trhu.

Firmám: Pokud Vaše firma obsluhuje klienty (kadeřnictví, salón krásy, fitness, solárium, obchod, penzion apod.), nabídka Faberlic Vám umožní prakticky bez investic rozšířit nabídku zboží a služeb a mít dodatečný zisk.

Jednotlivcům: Pokud plánujete začít podnikat, ale nevíte jak, nemáte vyhovující zdroje nebo zkušenosti, tak je právě teď nabídka Faberlic – nejlepší možnost začít vlastní byznys!
Pokud potřebujete
jen přivýdělek k mateřské dovolené, k důchodu nebo k zaměstnání – jednoduchý prodej  je určen právě Vám.

Výhody spolupráce s Faberlic:
- Společnost nabízí kvalitní, likvidní produkt s dobrými spotřebitelskými vlastnostmi – kyslíkovou kosmetiku na základě Aquaftem© a Novaftem O2.
- Novinka na českém trhu, začátek vytváření realizační sítě
- Široký sortiment, více než 600 položek výrobků
- Přiměřená cena, výborný poměr cena/kvalita
- Možnost začátku podnikání bez investic, nejsou tvrdé požadavky k objemům a dobám realizace
- Vysoká výnosnost, výdělek od 35% a vyšší
- Sleva 35% na všechny produkty v závislosti na vlastním prodeji + další slevy v závislosti na Vašem obratu a obratu Vámi zapojených nezávislých konzultantů - distributorů

Chcete být konzultantem Faberlic, nakupovat naše výrobky se slevou a vydělávat prodejem kosmetiky? Pak jste tady správně!

Každý k
onzultant může každý měsíc využit ve svůj prospěch promo-akce, které pro ně společnost připraví! Je opravdu skvěle, jak se společnost snaží motivovat své konzultanty!

Společnost Faberlic pro Vás vytvořila skvělé podmínky, a za snahu Vás dobře odmění! S marketingovým plánem Faberlic si můžete naplánovat svojí kariéru předem, stanovit si cíle a dosáhnout vrcholu!
Stáhněte si marketingový plán.

Aktuální ceník pro konzultanty je na vyžádání na info@vdstudio.cz


POZOR: Společnost Faberlic připravuje v ČR prezentace zaměřené pro nové konzultanty. Obsahem kurzu bude podrobné seznámení s kosmetikou, seznámení s marketingovým plánem, podpora prodeje (jak zaujmout zákazníka) a další. Prezentace bude probíhat v Praze. Datum a počet provedených prezentací záleží na zájmu konzultantů společnosti. Pokud máte zájem se zůčastnit - prosím napište to na info@vdstudio.cz.

V nejbližší době budou probíhat změny a vylepšení v systému Faberlic, a s tím bude spojena i změna marketingového plánu a možnostech objednávání. Spolešnost se stará o své konzultanty, a proto neustále provádí změny a vylepšení, které napomáhají ke slušnému výdělku.

Jak se k nám připojit:
S naší firmou můžete začít spolupracovat až po registraci v celosvětovém systému Faberlic. Pro registraci je potřeba vyplnit formulář na stránkách systému nebo níže na této stránce, a zaslat nám Vaše údaje. Jakmile budete zaregistrováná/ý - můžete nakupovat kosmetiku se slevou pro konzultanty. Po registraci získáte své unikátní registrační číslo, se kterým se budete moct přihlásit do on-line systému pro objednávání. Objednávky pak budete provádět pouze tam. Zboží a katalogy si mužete nechat zasílát, nebo se pro něj zastavit osobně na jedno z výdejních míst, které se budou postupně rozrůstat. Ceník pro konzultanty a on-line katalog najdete na stránkách systému. Až proběhne Vaše registrace dostanete e-mail a SMS s Vaším registračním číslem a heslem pro přístup do systému. Marketingový plán a podmínky si můžete stáhnout a prostudovat už teď, ke stažení zde: http://www.faberlic.cz/soubory/marketing-plan.pdf

Pro více informací můžete volat na (+420) 776 580 520 nebo nás kontaktovat na info@vdstudio.cz.

                                                                                                     
   NOVINKA: Pro automatickou registraci v systému pro konzultanty   
   klikněte na následující odkaz a vyplňte formulář:                             
   https://faberlic.com/register?sponsor=1000030462644                     
                                                                                                     
   Pokud Vám nevadí na registraci nějakou dobu počkat - vyplňte a     
   odešlete formulář níže na této stránce.                                          
                                                                                                      POZOR: Pokud jste již zaregistrován ve společnosti Faberlik jako konzultant -  
 neregistrujte se zde opětovně, je to proti podmínkám společnosti!!!                   


Registrační formulář:

Copyright 2010 e-faberlic.cz | Created by VDstudio.cz | Reklama: 
DoplnkyNaAuto.cz | DNAelektro.cz | AutoGT.cz | Vlasy-kosmetika.cz | Zdravi-kosmetika.cz | Porovnání cen | Naakup.cz

Katalog-odkazů.cz | Parfémy | Avon Katalog | SEO optimalizace | PageRank.cz

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat